Morbidní deník

Nemůžu..

15. září 2009 v 21:29 | Abinka x)
Prostě nemůžu...moji filozofii v tomhle článku nehledejte, bude krátký a stručný, bude přesně vyjadřovat to, jak mě cosi, velmi blízkého a nevyhnutelného, tedy aspoň si to myslím, roztrhá srdce na kusy a nechá mě pomalu umírat na podlaze...Chcete vědět co to cosi je?
Každý ji znáte neboť jste byli nuceni, i dobrovolni, ochutnat její hořkosladkou chuť...Správně...LÁSKA.
Chci ti jen říct, že to ty jsi mi dával ten pocit, jako nikdo na světě. S tebou jsem byla šťastnější než jakýkoliv člověk, kterého znám. Nic mě netrápilo, nic mě nebolelo...protože jsem věděla, že mě miluješ. Nevím co pro tebe bude znamenat to co jsem teď napsala, ale doufám, že pochopíš, že miluju jen tebe a vždycky jen tebe.
Chci, aby to bylo jako dřív...Teď už ty dvě hloupá slova nevyjadřují ani z poloviny to co cítím. Jestli to dopadne, tak jak se teď cítím, nejspíš mi to zlomí srdce a umřu, protože bez tebe to nedokážu...postavit se zase na nohy.
Miluju tě

Důvěra

10. srpna 2009 v 21:23 | Abinka x)

Jak moc jsme schopni někomu důvěřovat? Bezmezně, někdy jen z poloviny a jidny vůbec. Co z toho je, ale největší chyba? Možná je opravdu třeba si udržovat odstup a nechat si nějaké své myšlenky pro sebe. Ale co když tím někoho urazíte, někoho kdo vám bezmezně věřil? Copak to znamená, že vy mu důvěřujete míň? Necháte si jedno nebo dvě tajemství pro sebe a ta dotyčná osoba to nepochopí. Třeba v tomto případě opravdu nezáleží na důvěře.
Ale co to potom je? Když někomu opravdu věříte asi byste se mu neměli bát povědět všechno, i myšlenky na které třeba ani nechcete myslet.
Od toho máme důvěru. Od toho si můžeme navzájem věřit. Abychom si říkali věci, kteří jiní nevědí. K čemu by nám bylo přátelství bez důvěry? Kdyby o vás váš nejlepší přítel věděl stejně tolik jako ostatní.
A k čemu by nám bez ní byla láska? Přece když někoho milujeme počítám s tím, že se dozvíme i ta nejhorší tajemství. A já jsem s tím smířena. Ve vztahu záleží na důvěře...Celý náš život je na ní postavený, protože dokážete si někdo představit, že bychom si všichni na vzájem lhali do očí? Bez důvěry nelze žít. V něco totiž v životě věřit musíme. Musíme mít někoho komu všechno řekneme. Ani nevíte, jak to člověka potěší, když mu svěřite nějaké svoje tajemství. Bude si pak připadat výjimečný...A bude si moc říct: Ano, opravdu jsem toho člověka znal.

Jsou vážně všechny holky čubky?

15. června 2009 v 21:31 | Abinka x)
Včera jsem byla venku s kamarádem, který se rozešel se svou slečnou po ročním vztahu...A ona při první příležitosti léčila svoje komplexy z rozchodu v náručí někoho jiného.
Ona to samozřejmě řekla mému kamarádovi, protože chtěla jednat na rovinu. Sice už to nebyla nevěra, ale ten pocit, že "chcete tý dotyčný urvat hlavu a narvat jí do zadku toho kluka a na opak" vám prostě zůstane. Není to asi úplně ta pravá žárlivost, ale přesně si dokážu představit jak mu asi bylo...(To bude možná tím, že se mi to stalo taky)
A tak se ptám, kdyby se s vámi váš přítel rozešel, po roce bez pořádného důvodu, jak by jste jednaly?
Musím říct, že já bych se zachovala jako ta ČUBKA! Ale to asi většina holek...Až na to minimum co by sedělo doma a užíralo se a týden by nevylezlo z postele. Musím říct, že ta varianta s postelí i mě vyhovuje víc. Bohužel mě byto nedalo a musela bych se "pomstít";) Možná proto, že v každé z nás je trocha tý mrchy...
S pozdravem Vaše Abi:-*

Zase akční..xD

27. dubna 2009 v 19:15 | Abinka x)
Tak děti...AHOJ!
Omlouvám se, že jsem tu zas nebyla tak dlouho, ale dělali nám plastový okna v celým domě. Tudíž jsem neměla přístup k počítači. Docela jsem z toho byla špatná a dokonce jsem s babičkou vařila:D No bordel je tu doteď..nějak se mi to všechno nechce pořádně uklízet...stejně to nemá cenu v létě si chci vymalovat na fialovo:D
Jinak nějaký novinky...Takže naše kočka bude mít zase koťata...
Další novinka...Budu mít k 17ctinám tetování;) Už se těšim...:P Mám to dokonce dovolený od miláčka, tak jsem ráda:-*
Za dva týdny odjíždím do Paříže a až se vrátím, tak půjdu na dva týdny na praxi do městské knihovny v Pardubicích...se stavte:D:D Docela se na to těšim musím říct...
No jinak, jak asi všichni víme 30.4. jsou Čarodějnice...náš oblíbený svátek slečny:D Fakt se těšim až se budu smažit v na ohni xD
Tak si to pořádně užíjte...a já se pokusím vás tolik nezanedbávat:-*♥

*Tak jsem tu děcka*

10. dubna 2009 v 16:13 | Abinka x)
Promiňte bobci, ale jsem časově velmi vytížená:)
Ale nezapomínám na vás (i když to tak vypadá) nebojte! *stydí se* Teď mám prostě fofr. Včera jsem byla s maminou opět na Screamers. Někteří vědí nebo aspoň četli tady na blogu...No chci se s váma pochlubit. Mám fotku..:P S Lukášem nebo-li se slečnou Paulou:D Nejhezčí z celý skupiny*IN LOVE* Taky jsem byla s maminkou nakupovat a pak na obědě, takže jsem si udělali krásnej den spolu. Teď odjela do Nymburka a já čekám až se mi vrátí miláček z práce♥ Mu musim povyprávět o tý skvělý travesti-show...bude zas nadšenej:D:D
Jinak kdo by chtěl nějaký jejich fotky a více info tak TADY!
Fotka pod perexem...:)

S Janetkou:-*

11. března 2009 v 21:05 | Abinka x)
OoO...tak včera jsem byla s Janetkou:-* Upe skvělá hodinka...:D No víc času jsem bohužel na berušku neměla, ale prošly jsme si Pardubice (trošku) a hlavně jsem jí konečně poznala:) Musím podotknout, že jsi opravdu strašně malinká Janetko:D Ale strašně super...prostě co je malý to je milý a roztomilý víš jak?:D
No sešly jsme se u Paláce...a upe jsem zírala fakt, že jo. Ty šatičky ty fakt slušely. I tak malej človíček, jako ty dokáže vyčnívat mezi, tak obyčejnýma lidma.
Musíme se zase někdy vidět a udělat sraz ještě s Psycho Candy a dalšíma čupr slečnama, který bych fakt chtěla poznat osobně. Už se fakt těším.
Janetko děkuju, že jsem se s tebou mohla seznámit:-* Doufám, že zase přijedeš a někam vyrazíme♥ Mám tě ráda kočko:)
P.S. Naše první společná fotka:) No musím říct, že foukal vítr a šla jsem zrovna ze školy, takže debil na maximum:D Ale Janet to moc sluší, že?;) Žeru tě:D♥

Tak jsem tu:)

23. ledna 2009 v 19:48 | Abinka x)
Nazdááár děcka:-*
Omlouvám se, ale vůbec se mi nechtělo nic psát po lyžáku:) Jinak měla jsem se skvěle...úplně bájo. Naučila jsem se jakž, takž na snowboardu...teda dělá mi problém oblouček na jednu stranu:P:D Jinak skoro nepadám, ale modřiny mám do těď...Dokonce jsem byla, tak šikovná, že jsem si narazila prdel:D Ovšem jen pravou půlku a měla jsem jí nateklou, takže tam ze mě všichni měli kotel:D Proběhhlo i pár hlášek samozřejmě:

"Ty vole, nechtěj zažít!" (nejvíc hláška od kluků z 1.B xD)
"Končim." (Tohel jsem pronesla denně nejmíň 5x:D)
"Ani běžku.." (Mířeno na kamaráda...:P)
"Není prdel, mrdat prdel." (Žanďa perlila cestou na svah:D)
"Vžžžn!" (Jo byly jsem s Eli nějaký vžžn xD)
"Potřebuju to vojet!" (No prostě se mi na běžky lepil sníh nééé asi?:D)

Jinak krutý návrat do školy byl vážně krutý:X Vůbec se mi, tam po tom lyžáku nelíbí:D
Tak jsem ve zkratce popsala lyžák. Přes sobotu a neděli snad něco přibyde...:P Už se budu činit:P Dodám možná i fotky z lyžáku, když se mi bude chtít:D
Tak pápá :-*
P.S. Ta fotka je z cesty zpátky domů...a jsem na ní s Eliškou, takový moje zlatíčko moc mi pomáhá:-*♥

Nový rok 2009

1. ledna 2009 v 21:41 | Abinka x)
Chtěla bych vám jen velmi stroze popřát, do nového roku 2009, hodně zdraví, štěstí, lásky, spokojenosti a hlavně, aby se vám splnila všechna přání:-*
Taky bych Vám všem, co jste mě podporovali v roce 2008, chtěla moc moc poděkovat, protože bez Vás by jsem to moc lehké neměla:)
Tak ještě jednou Vám všem, moje zlatíčka, přeju, aby jste vykročili jen tou správnou nohou do všeho toho nového a hlavně ať se Vám podaří všechno na co sáhnete!
Mám Vás moc ráda:-*♥

Proč nejsme...

10. listopadu 2008 v 17:08 | Abinka x)
...jako puzzle? To by jsem se skvělě doplňovali.
Chtěl jsi, abych o tobě napsala viď, že se chceš o sobě něco dozvědět z mého pohledu. Tak dobře. Jsi tvrdohlavej a nemáš rád, když ti někdo říká co máš dělat, nerad se hádáš, i když to umíš perfektně, radši odejdeš než, aby to bylo ještě horší. Jsi to prostě ty. Člověk, do kterého jsem se před několila lety, jako malá holka zamilovala na první pohled. Trvalo to několik let než jsem se z toho vzpomatovala a mluvila o někom jiným než o tobě.
Je to, jako pohádka, že se nakonec tý malý holčičce splnilo přání a ona po osmi letech dostala svého prince. Sice už trošku povyrostla a je z ní teď větší holčička, ale svýho prince miluje pořád stejně a možná ještě víc než tenkrát. A jedno ví jistě, že stejně, jako v pohádce chce se svojí láskou žít šťastně až do smrti...a když ne do smrti, tak alepoň, tak dlouho, jak to s ní její princ vydrží. Protože ta holčička je taky tvrdohlavá a ráda si dělá věci po svém a nerada uznává, že udělala chybu.
Dneska se ta holčička poučila...
Chci, aby jsi věděl, že by mě strašně bolelo, kdyby se mezi náma něco stalo, kdyby jsi mě přestal milovat, kdyby jsem už nebyli spolu. Ty jsi ten nejlepší princ mího života a já o tebe nechci přijít. A i kdyby jsme se neviděli třeba měsíc...budu tě pořád stejně milovat!
Tvoje malá princezna...♥

Almost easy...

9. listopadu 2008 v 18:47 | Abinka x)
Poslední dobou se mi vůbec nechce psát...nic se mi nechce psát...strašně mě to obtěžuje a nudí. Je to škoda, protože dřív jsem na blog psala ráda:( Ale tak třeba mě to zase někdy chytne:)
Vždyck, když mě něco trápí, tak se vám s tím svěřím, ale teď nějak nevím, jak se mám svěřovat. Jak to mám napsat. Vždycky to šlo samo...(to bude asi tim, že jsem sem o problémech psala docela dost často).
Asi jsem to prostě jen zapomněla, jaký to je mít problémy. Teď jsem konečně šťastná a všechno je jednoduchý a baví mě žít. Občas jsou sice chvilky, jako třeba před půl hodinou, kdy jsem měla chuť všechny okolo sebe zabít, ale zase mě to přešlo a tak mě napadlo, že to prostě nemá cenu!
Můsíme si uvědomit, že podstata života není se pořád s někým jenom hádat. Život se musí žít a mě se zrovna těď žije hezky a měnit to nebudu!
Musím si pogratulovat moje články dávají čím dál menší smysl:D
Chtěla jsem jen říct; naučte se konečně žít...:) Chci, aby jste mi tohle přání všichni, kdo chodíte na můj blog, splnili k Vánocům, protože vás mám ráda:-*

Jinak miláčku, chci, aby jsi věděl, že jsi jeden z nejdůležitějších lidí v mím životě a nechci, aby se nám to pokazilo. A už vůbec nestojím o to, aby jsme do toho pletli nějaký lidi okolo. Od teď ti tady slibuju, že je mi jedno s kým se bavíš a věřím ti, protože tě miluju:-* Mimochodem text v tom obrázku vystihuje to co bych ti chtěla říct ♥

Mějte se všichni hezky..♥

Jóga x)

27. října 2008 v 17:18 | Abinka x)
Dala jsem se na jógu:D
Ode dneška jsem začala cvičit...Ono to zas není tak jednoduchý, jak to vypadá! Domi může potvrdit, že?:D
Skvělě to protáhne tělo, takže jedině doporučuju...ovšem nezkoušejte nic krkolomnýho, protože to bolí...a hodně:D
Například tenhle cvik (asánu) na obrázku nahoře udělám v pohodě...
Tuhle asánu už neudělám...viz. obrázek naroře:D
Jak říkám není to srada...ale doufám, že za pár let už mi to půjde:D:D

I ♥...everything

18. října 2008 v 17:14 | Abinka x)
Ahoj děcka:)
No co by jste chtěli slyšet? Nějaký novinky?:D Takže jsem "nemocná". Tvrdí to moje máma. Ovšem ona je paranoidní. Včera večer jsem jen měla horečku 38,1 a nesnesitelně mě bolelo v krku..:P
Nějak jí nemůžu vymluvit fakt, že dneska jsem už zdravá...V pondělí, ale budu zase nemocná xD
Další věc na seznamu: Hmm to bude asi ten krásnej mobil od Dolce & Gabbana, kterej by se mi docela hodil:D Ovšem právě jsem se dozvěděla, že zbytečnejch 6000,- opravdu nemáme..:(:D
Jinak už mi hrabe...třikrát dokolečka jsem poslouchala Pretend or Surrender..je to krásný album...ovšem, když ho posloucháte víc jak třikrát za sebou je fain ho vypnout ;) Pak na vás totiž začne dopadat cosi, jako škodolibě se blížící konec Světa...Dobře přiznám se písničku End of the World jsem poslouchala víckrát xD
Doufám, že vám udělám radost, když řeknu, že se přidám fotky jednoho Uglíka...pardon Viviana :P Je to prostě Uglík xDVůbec to nemá nic společnýho s tim obrázkem nahoře:D
Domča se rozčilovala, že Vivian s theonem nemůžou bejt Uglíci, protože jsme to byli první my dvě, ale detail...prostě oni dva jsou větší strašidla :D I když na mě nemá nikdo:D
Nakonec Domča souhlasila...Takže Theon je Uglík Té...:D A Vivian je Uglík Vé:D
Jinak jsme zdravý:P
Těšte se na ty fotky...:)

Lovex Live♥

12. října 2008 v 11:44 | Abinka x)
Ahoj všichni:-*
Strašně dlouho dopředu jsem vás otravovala s tim, že pojedu na Lovex:D No a v pátek jsem tedy s Domi vyrazily...:P Jakože ještě s mojí mainkou a jejím přítelem, protože si myslim, že jinak by jsme se do toho klubu ani nedostaly:P
Tak jsem si tak jeli ve vlaku a ani jsme s Domčou moc nevnímaly, že jedem na Lovex a že je vlastně uvidíme na živo. Teda myslim, že nám to nedocházelo co myslíš?:D
Rozhodně velmi silný zážitek mám z toho, jak jsem se ocitli před polrozpadlým klubem Abatonem a před ním stál polorozpadlý finský autobus:D Musela jsem si ho vyfotit xD Mimichodem, ti co jste tam byli všimli jste si, jak maj finové prakticky krátkou poznávačku?:D
Pak jsem se jakž takž s Domi procpaly do fronty a čekaly a čekaly a čekaly....Seznámily jsme se tam se třeba holčinama, s Ivčou který se chtělo čůrat:D, s Péťou a Hanďou.
Musím si postěžovat na SECURITY, protože to byli držky nevymáchaný a drzý...to byla jen taková kulturní vsuvka:D
Když jsem se kooonečně dostaly do klubu strašně se mi lepili nohy k podlaze, taky by jí mohli občas umejt:D chytly jsme pěkně druhou řadu a já byla spokojená ;)
Už ani nevim, jak dlouho jsme čekali, ale úplně strašně mě boleli nohy. Nějaký slečny si dokonce sedly na zem, asi si chtěly zničit oblečení:D
Dokonce jsem si popovádala s borůvkovou Potutkou a Domkou...Hooooolky strašně moc vám to slušelo:-*
Taky jsem potkala Carol. Jen tak pro zajímavost ve skutečnosti je hezčí než na fotkách:D
Další s kým jsme se seznámily byla malinká Míša:D A červenovlasá Bela:) taky fainový slečny!
No po tom čekání konečně dorazila předkapela..:)
Radši nebudu komentovat fakt, že se v překladu jmenovali BÍLÉ PLAMENY nebo BÍLÝ PLAMEN už nevim:D a měli za zpěváka černýho afromana:D
Jinak velmi se mi líbilo bubeníkovu umění a to jak zvládal hrát i na baskytaru:D No dobrý, tak takhle bych shrnula předkapelu:D
A přišlo zase čekání, když dohráli..........
No a konečně LOVEX! Nástup byl oslňující...stačilo mi, abych viděla obrys Viviana a málem jsem slintala:D Pak začali hrát a největší úspěch měl Guardian Angel, Anyone Anymore, Turn a Take a Shot:) Theonova komunikace s fanynkama mě vážně dostávala...každou chvilku strkal pacičky k nám:P Až se mu to vymstilo a nějaký holčiny ho málem stáhly dolů...Mimochodem Theon je asi nenormální, ale strašně se tomu šklebil asi se mu to líbilo:D
Strašně moc se mi líbilo, když Theon řekl "Díky." a "Milujem vás!" To bylo vážně krásný:)
No jenže všechno krásný jednou skončí a hned, jak skončil koncert, tak jsme museli spěchat na vlak.
Nejvíc mě asi mrzelo to, že jsme tam vážně nepočkaly těch deset minut a měly by jsme třeba fotku s klukama:( No, tak příště:)
Jinak děkuju za krásný koncert♥
P.S. Tahle fotka Viviana mě vážně úplně dostává...jsem to, ale fotografka:D
P.S.2 Jinak fotky dodám co nejdřív a video mám taky, sice krátký, ale je tam vidět Viviankův krásnej úsměv:)

*LoveLoveLoveX*♥

18. září 2008 v 21:20 | Abi Skellington:)
No jasnýýý! Lístky budou lííístky! Bude koncert! Bude koncert s Domushkou!!! Už 10.10.! A prostě LOVEX ♥
Ach nadšená jsem moc moc...měla jsem obavy z toho jak to všechno bude když pojedem vlakem, ale to bude v pohodě jak jsem zjistila:) Všechno už jsem si našla, takže SHOW může žačííít!!!♥
Už se těšim až uvidim Theonka a Vívu....x) A prostě všechny! xD
Vaše "LOVEXová"xD Abi

*TECHNO*

14. září 2008 v 16:05 | Abi Skellington:)
Začala jsem poslouchat techno...Se na něj dobře tancuje no:D
Ale ještě musim vychytat tanec s vějířema:D:D
Domčo prosím tě mě nezabíjej já za to nemůžu, že se mi to líbí...:P
Ti to dám někdy poslechnout a třeba se ti to taky začne líííbit:-*

*Zabít* xD

12. září 2008 v 22:29 | Abi Skellington:)
Ahoooj bobani:)
Jsem tu azs nebyla a zanedbala vás já vím, ale to víte...nová škola, nový lidi a nový poznatky (njelpší je poznávání těch lidí xD). Ale o tom jindy!
Teď vás musím upozornit, že se velmi ale opravdu velmi pečlivě připravuji na koncert LOVEX!
Anoo lásky tu mají koncert:) Stačí, když si najedete na Ticketpro a vyhledáte si Lovex.
Jsem z toho byla úplně na větvi, když jsem se to dočetla..xO
Jako s Domi, tam musíme jet a pořádně se Finsky vyfintit:D:D
Už se na to těšim!
Jen je mi strašně lito, že už neuvidím Theonka s blond vlasama..:( To mě mrzí no...Blbeček se obarvil an něco mezi tmavě hěndou a černou...:/
A jak tak koukám na fotky...od kdy má tetování?:D No nic asi jsem ospalá...:D
Jinak všichni povině na LOVEXáčky...♥
Už se těšim moc moc:)
Tak dobrou noc...:-*(pod perex vám ještě přidám Theona, aby jste neřekli, že kecám s těma vlasama)

Lenost nadevše ;D

27. srpna 2008 v 20:08 | Abi Skellington:)
Děti, děti...já vás zase zanedbávám co?:(
Jsem strašná, ale to všichni víme:D Prostě kupa věcí se semlela a neměla jsem nějak čas sem přidávat články a podobně:(
Tak zaprvé jsem zažila "velké pařby" v Cholticích na Zámku:D:D Ano, zasmějme se mamina mě opravdu pustila...:)
Za druhé budeme se stěhovat. Moc krásnej byt jsme našli...doela se i těšim no, ale bude se mi hodně po všem a všech stejskat.
Za třetí jela jsem do Šumperka za Lucinkou:D To byla zas ekšn, jak vyšitá:D Angelka, Abinka a Angie:D Angie je prosím jedna slečna se, kterou mě Lucinka seznámila...(ona úplně vypadá jako Angelina Jolie, ale pšššt:D) Fotky s Lucinkou budou co nejdřív x)
Za čtvrté dneska se nám narodilo sedm koťat :P No to je nadělení babička to ještě nevíí:D
Za páté už netruchlím za svého EX...je to debil pořád se se mnou nebaví:D A mám Lukáše a toho úplně *zasnila jsem se*...:D
Za šesté těším se do školy, ale vůbec se mi tam nechce:D Jak jsem to dokázala?:-O
A za sedmé za chvíli přijede mamina z Nymburka:))
Nepochybně jste pochopili můj zkrácený výklad, že? :D
Ale hlavně mír v duši a úsměv na tváři :P

Domove, sladký domove :D

16. srpna 2008 v 11:21 | Abi Skellington:)
Leda prdlajs:D:D
No jinak vás samozřejmě zdravím:)
Dva dny jsem tu nebyla...no možná dýl ;) Byla jsem s mamkou v Nymburce a docela nuda s tím počasím vám musím říct:P
Chtěla jsem vám moooc poděkovat za všechny ty blahopřání k narozeninám děkuju :-*
Dokonce jsem dostala nějaký ty dárky nejduležitější byl asi piercing do pupíku a mikča z nosferatu:P Tyhle dvě věci + svoje nový brejle a kabelku miluju nejvíííc:D:D
Jsem materialista já vím, nedokážu se radovat z toho, že vyrostla sedmikráska, ale z toho, že mám něco hezkýho a drahýho...Nemůžu za to:D:D
No pod perexem najdete moje miláááčky...:P

Tak jsme TÝM xP

10. srpna 2008 v 22:32 | Abi Skellington:)
Takže dámy a pánové...
Jsem nový tým a nazvala bychho z dovolením Syhraelky, jako tým povídky Myrtilles...:D
Těší mě já jsem Alan...:P Tiarka je můj Bernard ♥ Deniska je Filip, ale ještě o tom neví:D Carolca je Alex a prý Martinka, která Myrtilles vůbec nečte je Matěj:D Což mě dostalo...
Abi: Proč Matěj? To jako, aby šukala s Dede?:D
Tiarka: Tak s tebou stějně nikdo jinej jak já šukat nebude, tak ti to může být fuk:D
Dobrá hláška no...což je objasnění proč je Martinka Matěj..:P marti tak se nezlob...x)
Jinak se hledá:
Samuel
Robin
Kvido
Oscar
Norbert
Saša
a Madlenka...:D
Kdo se hlásí?:P

Blueberry *SWEET* ;)

7. srpna 2008 v 16:55 | Abi Skellington:)
Dětíí ahoooj :-*
No musím poděkovat všem lidem co mě navedli do toho, abych začala číst Myrtilles :D Já se do toho úplně zamilovala, že si začínám kupovat fialkový věci jako Alan, jako jsou borůvky...:P
Asi jsem blázen, ale dneska jsem byla u kadeřnice a v černých vlasech mám fialový proužky x) Úplně moc jsem doufala, že se jí to povede a mám vlasy vážně skoro...(hooodně vzdáleně:D) jako Alan-Borůvka:)
A normálně mi začli chutnat i borůvečky...fakt! A to jsem je nikdy přehně nemusela:P
Jinak děkuju Domi, že s mojí mamčou strávila pár hodin, kdy jsem seděla u kadeřnice:-* A děkuju mamce, která mi zaplatila 1500,- :P Levné že? Kolik za to asi dal Alan, aby okouzlil Bena? :D:D
Mám fain náladičku...a všechny vás mám moooc ráda jinak já jsem nová a tudíž se mění i desing blogu, zase jen barva:P Prostě fialová a černá 4EVA!
Vaše nadšená Abinka ♥
P.s. Fotky budou až se mi nabije foťák:) (Budu si muset stoupnout tak, aby to bylo vůbec vidět:D)
 
 

Reklama