Sama? Ne! Jen bez nikoho:(

26. května 2007 v 0:28 | Abi=) |  Já a zase já
Znáte ten pocit, když si potřebujete s někým popovídat a nikdo tady není? Není, aby vám pomohl? Proč se tak cejtím? Zrovna teď já přece nejsem smutná...Nedokážu se smát...prostě to nejde! Není tu nikdo, kdo by mě rozesmál a dal mi naději. Prostě jsem sama! Vím, že mám okolo sebe tolik kamarádů, ale proč tu nejsou, když je potřebuju nejvíc? Já to prostě nepochopím! Nikdo mi na tyhle otázky neodpoví...vím to. Každý z nás má, něco v sobě co ho nutí být smutný, už tak dlouho se to ve mě neprobudilo, až teď. Proč teď, můžu-li se zeptat?
Všichni mlčí...nikdo neví...nebo mě jenom neslyší, protože já jsem přece "ta co nebrečí". Nejsem tak silná...nejsem! Nedokážu brečet a taky nevím proč? Slzy mi netečou po tvářích, tak jako vám, a proto jsem hned jiná? Když nebrečím přede všemi? Nebo se snažím být silná? Sama nevím! Nevím, neslyším...Neexistuji!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Domushka Domushka | 26. května 2007 v 21:05 | Reagovat

Ale jak to, že tu nikdo nebyl, když si ho potřebovala?? Ty máš hafo kamarádů, určitě by se jeden (určitě i víc) našlo, který by s tebou rádi pokecali, nebo šli ven... a já určitě!!! a na 1000% nejsem sama!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama